Rhino Tank, Tek rakibi kendisi.

Yedek Parçalar

Rhino, tüm römork parçaları için ortağınızdır .
Bizim satış sonrası hizmet teklifleri size yedek parça arasında değişen çamur bekçi desteklerin, termometrelerin, LED-aydınlatma için alt vanaları, adam delik kapakları ve tanker mühürler .
Size Wabco, Haldex, Alfons Haar, SAF, BPW, Hyva ve diğer üreticiler gibi markaların yarı römork parçalarını cazip fiyatlarla sunuyoruz .

Satış Noktamız

Bir itibariyle güvenilir Avrupalı imalatçı ait römork ve yarı römork, mümkün olan en iyi ulaşım çözümü için görünüyor Rhino. Eşsiz deneyim ve uzmanlıkla uzun vadeli bir çözüm için çalışıyoruz . Sizlerle yakın işbirliği içinde bu hedefe ulaşmak istiyoruz. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza göre derinlemesine bilgiye sahip yerel bir uzman her zaman hizmetinizde olacaktır.

Servis Noktaları

Biz talip kaygısız taşımacılık deneyimi . Satın alma öncesinde, sırasında ve sonrasında. Rhino , tüm servis ihtiyaçlarınız için gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Bu, tüm servis noktalarımız için geçerlidir. Yerel bir uzman, tüm lojistik projelerinizi destekler.

Rhino Tank ve Treyler Ürünleri

Rhino, tankerlere  ürünlere odaklanarak geniş bir treyler yelpazesi sunar . Treyler üreticisi, Treyler, Semitreyler ve Kamyonüstü ADR’li Tanker ve Konteynerler, Konteynerler Şasisi konusunda lider konumdadır. Rhino, çok ayrıntılı ve müşteri odaklı hizmeti sayesinde kendisini rakiplerinden ayırıyor.

Referanslarımız

Profesyonellik tecrübeyle birleşti ve ortaya bizim referanslarımız çıktı.

Menü