Kurumsal

Rhino Tank , Tanker ve Treyler imalat çözümü konusunda kendine has yöntemleri, becerisi, tecrübesi ve güvenilir özellikleriyle tam kaliteli hizmet sunuyor. Bununla birlikte yenilikçi kişiliğiyle Tanker Sektöründe her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor.

Satış Noktamız

Rhino şirketi olarak eşsiz deneyim ve uzmanlıkla uzun vadeli çözümler için çalışıyoruz . Sizlerle yakın işbirliği içinde bu hedefe ulaşmak istiyoruz. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza göre derinlemesine bilgiye sahip yerel bir uzman her zaman hizmetinizde olacaktır.

Servis Noktaları

Satın alma öncesinde, sırasında ve sonrasında. Rhino , tüm servis ihtiyaçlarınız için gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Bu, tüm servis noktalarımız için geçerlidir. Yerel bir uzman, tüm lojistik projelerinizi destekler.

Rhino Tank ve Treyler Ürünleri

Rhino, tankerlere  ürünlere odaklanarak geniş bir treyler yelpazesi sunar . Treyler üreticisi, Treyler, Semitreyler ve Kamyonüstü ADR’li Tanker ve Konteynerler, Konteynerler Şasisi konusunda lider konumdadır. Rhino, çok ayrıntılı ve müşteri odaklı hizmeti sayesinde kendisini rakiplerinden ayırıyor.

Referanslarımız

Profesyonellik tecrübeyle birleşti ve ortaya bizim referanslarımız çıktı.

Menü
Whatsapp Sohbet
RHINO TANK
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?