ADR li Tanker İmalatı

ADR Tanker

ADR “Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa ve Asya kıtası başta olmak üzere 48 ülkenin taraf olduğu anlaşmadır”

ADR, Tehlikeli maddelerin, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden, güvenli şekilde kamuya açık karayolu ile taşınamasını olanak sağlayan yönergedir.
Rhino şirketi olarak 36 yıldır kendi patentimiz ile Tanker üretimi yapıyoruz. Rhino Tankerler, TSE standartlarında üretilmekte ve TSE tarafından denetlenip sertifikalandırılmaktadır.

Rhino şirketi olarak 1976 yılından süregelen tecrübe ve birikimi ile kimya, petrokimya ve gıda lojistiğinde kullanılmak üzere ADRli tanker üretimi gerçekleştirmektedir.

Rhino Tanker Gurubunda müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarına özel, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmayı esnek üretim anlayışının temel prensibi olarak benimserken kendi know-how lisansımız ve ürettiğimiz teknolojiler ile ADR – EN 14025 mevzuatlarına, hizmet edeceği coğrafi bölge iklim ve yol koşullarına göre paslanmaz çelik malzemeden, tasarım hesaplamalarına uygun kalınlıklarda, silindirik kesitte, geniş hacim aralığında,üstten – alttan dolum yapılabilen, ADR Sınıf-3-6-8’ deki UN kodlu tehlikeli maddeleri tek veya dört bölmeye kadar taşıyabilen, tahrikli ve akarına boşaltım yapabilen Kamyon Üstü Kimyasal Tanker; kamyon üreticilerinin üst yapı talimatlarına ve farklı konfigrasyondaki kamyon şasilerine tam uyumuyla adeta Kimyasal Bağ oluşturur.

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin Tıklayınız !