Dünden Bugüne Rhino Tank

Rhino Tank yılların vermiş olduğu tecrübenin bir yansıması olarak, yaptığı projelerde daima olumlu geri dönüşleriyle yoluna hızla devam etmektedir.

Rhino Tank 65 deneyimli profesyonel ekibiyle, Türkiye’nin Kocaeli şehrinde bulunmaktadır. Rhino Tank’ı diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliği ise zengin tarihi ve simgesidir.

1976’dan beri süregelen tecrübe

1976 yılında römork imalatı ile araç ekipmanları sürecine üretimine başlayan firma 1993 yılında Kocaeli’de kurumsallaşma sürecine ilk adımı atarak Rhino Tank firmasını kurmuş ve faaliyetlerine halen Rhino Tank adı altında devam etmektedir. Firma imalat sürecine su sektörünün önde gelen firmalarına tanker tedariki ile başlamış sektörün de hızlı gelişimiyle kendisini tanker imalatı konusunda geliştirmiş ve araç üstü paslanmaz tanker, paslanmaz depolama tankları imalatında kendi sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Tank sektöründe sınır tanımıyoruz.

Rhino Tank günümüzde kimyasal maddeler taşımacılığı yapan ve lojistik faaliyetler gösteren firmaların araç üstü paslanmaz tankerlerini, stoklama tanklarını, reaktörlerini, karıştırıcı mikserlerini tedarik etmekle beraber üretim alanına dâhil ettiği arazöz, vidanjör imalatları ile belediyelerin ve diğer hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. 34 yıllık tecrübeye ve 19 yıllık kurumsal geçmişe sahip olan firmamız alanında yeni vizyonlara açık, prensipli ve tecrübeli kadrosuyla sektörün ihtiyaçlarına karşılık vermeye sizlerin desteği ile devam etmektedir.