HCL  Tankeri

HCL (Hidroklorik Asit), klor ve hidrojen elementlerinin kimyasal tepkimesi neticesinde meydana gelen kuvvetli bir kimyasal bileşiktir.
Rhino şirketi olarak 1976 yılından süregelen tecrübe ve birikimi ile bir çok kimyasalın lojistiğinde kullanılmak üzere tankerler üretmektedir.
Rhino şirketi, müşteri taleplerine göre ileri teknoloji kullanılarak lojistik endüstrisi için müşterilerine çözüm ortağı olmuştur.
Rhino marka tankerler Avrupa standartlarında ileri kaynak teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır.
Rhino şirketi lojistik sektörü için geniş yelpazede ürünler üretmektedir.
Müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarına özel, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmayı esnek üretim anlayışının temel prensibi olarak benimserken kendi know-how lisansımız ve ürettiğimiz teknolojiler ile ADR – EN 14025 mevzuatlarına, hizmet edeceği coğrafi bölge iklim ve yol koşullarına göre paslanmaz çelik malzemeden, tasarım hesaplamalarına uygun kalınlıklarda, silindirik kesitte, geniş hacim aralığında, üstten – alttan dolum yapılabilen, ADR Sınıf-3-6-8’ deki UN kodlu tehlikeli maddeleri tek veya dört bölmeye kadar taşıyabilen, tahrikli ve akarına boşaltım yapabilen Kamyon Üstü Kimyasal Tanker; kamyon üreticilerinin üst yapı talimatlarına ve farklı konfigrasyondaki kamyon şasilerine tam uyumuyla adeta Kimyasal Bağ oluşturur.

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin Tıklayınız !