Kriyojenik Depolama Tankları

Rhino Tank şirketi olarak sıvılaştırılmış gaz depolama tanklarının tasarım ve imalatında anahtar teslim hizmet veriyoruz.
Rhino marka kriyojenik tanklar tasarımındaki üstün vakum ve evoparator performansı ile fark yaratır.
Sıvı doğal gaz, sıvı oksijen, sıvı azot ve sıvı argon gibi kriyojenik sıvılaştırılmış gaz depolama tanklarının maksimum çalışma basıncı 2 ila 37 bar arasında değişir.
Kriyojenik tanklar, -150°C ile -273°C arasındaki sıcaklıklarda sıvılaştırılan oksijen, hidrojen, helyum, argon ve azot gibi gazların depolama ve taşıma amacı ile üretilmektedir.
Kriyojenik Tanklar, içinde bulunan sıvılaştırılmış gazın fazını korumaya yönelik olarak iç tank 304L paslanmaz çelik ve dış tank karbon çelik olarak tasarlanmaktadırlar. İç tank ile dış tank arası kriyojenik perlit agregası ile doldurulup mutlak vakum değerine ulaşıncaya kadar vakumlanarak ısı transferi engellenir.
Rhino marka kriyojenik depolama tankları, yüksek vakum ve kriyojenik perlit agresi vasıtası ile sıvılaştırılmış gazın uzun süre sıvı kalmasını sağladığı gibi bakım maliyetlerinide düşürmek sureti ile yüksek performans garantisi vermektedir.

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin Tıklayınız !