Paslanmaz Çelik Tank İmalatı

Rhino şirketi ; modern makine ve ekipmanlarla,  doğrusal ve dairesel otomatik kaynak ve büküm makineleri ile insan faktöründen kaynaklanabilecek hataları minimuma indirerek üretim ve imalatlar yapmaktadır.

Rhino şirketi olarak 1976 yılından süregelen tecrübe ve birikimi ile endüstriyel tesisler için paslanmaz çelik tank üretimini gerçekleştirmektedir.

Depolamaya ihtiyaç duyan Gıda, Kimya ve Petrokimya gibi tesis ve fabrikalar için imal edilen tanklar, çift cidarlı, taş yünü yalıtımlı ve su ısıtmalı olmak üzere 3 proses üzerine kurulmuştur. Paslanmaz silo ve tanklarda filtre, alt ve üst menhol, gemici merdivenleri ve seviye sensörü gibi özellikler vardır.
Paslanmaz sac, paslanmaz karbon ve aynı zamanda da AISI 304 malzemesinden imal edilen silo ve tanklar hakkında firmamızdan detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Rhino Depolama & Stok Tankları; Sıvı, katı, gaz ve jel depolaması için basınçlı ve basınçsız olarak TSE standartlara uygun olarak üretir..

Rhino Depolama & Stok Tankları; Müşteri ihtiyacına göre, yatay, dikey, ceketli, izolasyonlu olarak paslanmaz çelik veya karbon çelikten imal eder.

Rhino Depolama & Stok Tankları; İstenen kapasitede üretimi yapılarak, borulama işlemleriyle birlikte montaj ve devreye alıp müşteriye çalışır halde teslim edilir.

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin Tıklayınız !